Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hibavissza

    veterán

    válasz MrChris #10554 üzenetére

    Nem volt a kezemben az Eos50m, de a DPreview tesztjeit nézve és YT videókat nézegetve a fHD-ja jobb digit IS nélkül. Még a GH4 fHD minőségénél is jobb. A GH3 tud jobb fHD-t a tesztek szerint. Meg persze az NX500. De az NX500 az valami átverés. Tuti valami vázon belül lekonvertált és élesített 4K.

    Már ha lehet hinni a tesztoldalnak. Pl. A Gx80-ban lehet választani AVCHD és MP4 tömörítés közt fHD-nál. Emlékeim szerint az AVCHD jobb minőséget ad. Vásárlás előtt úgy is kipróbálom valahol. Lehet úgy dobom el mint ha parazsat fogtam volna....

    Például már a tesztekből lejött, hogy az UHD produkciója annyira gyalázatos minden tekintetben, hogy arról nincs is értelme beszélni. Nincs.

    Resolve, Premier, Vegas. Mindenki az aktuális drivernek és frissítésnek megfelelően copik az UHD anyagokkal. Ok, lehet proxiba szerkesztgetni, meg trükközni......nem ugyan azt látod mint a végeredmény.

    Mióta ráéreztem picit a Pana színbeállításokra még a CineD is parkoló pályán van. Megvágom, gyorsítom-lassítom, nagyítom-kicsinyítem oszt csá. Hozzá sem nyúlok a színekhez.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák