Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • EkSYS

    senior tag

    válasz Dvico #1018 üzenetére

    Szia!

    Szerintem:

    Első próbálkozásnak első osztályú!! Tényleg!
    Mivel a dslr videózás egy elég speciális válfaja a videofilm készítésnek (vagy amit akartok) így célszerű eldönteni melyik irányba szeretnél majd menni: eseményvideózás? beállított jelenetek? reklám? riport? stb...? (én esküvős vagyok pl. - szerk. próbálkozom)

    ha egy kicsit elmehetünk a részletekbe is akkor szerény véleményem szerint:
    A sokszor eléggé remegősre mozgásúra sikeredett jelenetek megbontják az elején (feltételezem) nyugodtságot közvetíteni akaró hangulatot/kezdést.
    Ha jól láttam mintha slider-rel is dolgoztál volna. Ha nem akkor ezt a részt hagyd ki, ha igen akkor szerintem ilyenkor nem megengedhető az egyenletlen vektormozgás, még ha kézzel is mozgatod.
    Nem értettem a gyors és lassú részek váltakozását sem - ez nekem koncepciótlanná tette a kisfilmet.
    A jacuzzi-s lassítás határozottan nem tetszett (én 720/60-al csináltam volna)
    Kicsit sok volt a mozaikcsempén a hangsúly :)
    Talán egy-egy helyen a WB-re jobban figyeltem volna (a leányzó amikor mosolyog 1:14-körül) - bár ez szubjektív. Plusz nekem egy kicsit már sok volt a telítettség. Szerintem 1:23-nál a vázás rész (hacsak nem szándékos) felesleges.
    Gondolom nem volt publikus a videózás, mert olyan svnek nem volt ahol többen lettek volna. Hiányoltam a nagyobb tereket, étterem, előtér stb. Szerintem - ha ez egy bemutató kisfilm lenne akkor célszerű lenne többet mutatni ezekből.

    De ez csak én véleményem.
    Jó kezdés, csak így tovább!!!! :R

    Eki - az eredeti

  • narumon

    őstag

    válasz Dvico #1018 üzenetére

    Szerintem nagyon jó lett. A lány meg tetszetős :)

    https://www.facebook.com/Naruvideo

Új hozzászólás Aktív témák