Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz Krystal_s #297 üzenetére

    Hát de bakker, az nekem is fenn van, de én nem használok elődefiniált listafájlt, ami alapján automatikusan szűr, mert volt már olyan, hogy olyasmit is letiltott, amit amúgy nem kellett volna.

    És amíg nincs az általam készített listában az oldal és a korábbi feltételeknek sem felel meg, addig ontja a szemetét. Ott kezdődött, hogy le kellett tiltani a popup szarokat, utána csak 2-szer kellett rányomni, hogy proceed to video. Utána meg amikor végre betöltötte azt az oldal, amiről már közvetlenül is lejátszható akkor még rábaszott egy másik felületet és kiválóan nézett ki az egymásra rakott két play gomb. Utána megtaláltam az X-et és amikor ez a fos is eltűnt a videokép felületéről, akkor VÉGRE rányomhattam a rendes lejátszásra is. De közben ment a bullshit ezerrel magán az oldalon is, Download now, play now stb.. mind kétszer akkora, mint ahova kattintani kéne.

    FFox kiegészítők, Maxthon beépített médiakezelője, Dragon Media Downloader,

    Ezek közül egyiket se használom, kivéve a FlashGot FF kiegészítőt, az kiváló natúr flvkhez, amiket a filmszalagra nyomva egy kattintással már tölthetsz is le.

Új hozzászólás Aktív témák