Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aureal

    senior tag

    válasz cocka #221 üzenetére

    Absz igazad van, tedd azt, csak nekem az a progi amit 1x küldtél ment a levesbe a vírusírtó szerint, és mint alternatív módszer nekem a sajátom bevált, semmi csodamahinátor nem kell feleslegbe csak amit írtam és ez bárhova mész minden gépen rajta lesz mert általános dolgok.

    De! pont ma küldött pü-t egy kedves fórumtag, hogy bár neki is az említett módszerem segített a mediaklikknél, most talált egy olyat hogy M3U8 DOWNLOADER. Én még nem próbáltam, de lehet hogy jobb az én excelezésemtől (mellesleg excel se kell hozzá mert írtam egy kis javascriptet htmlben auto sorszámgenerátornak, majd fel is teszem ha kell vkinek), mindenesetre ezekkel több lehetőséget is felvázoltunk, mindenki szabadon azzal él amivel akar. Jómagam a varázs letöltőket azért hanyagolom mert egyik oldalnál működnek, a másiknál meg megint mást kéne használni vs gép szemetelődik, lassul az egyre több segédprogitól meg stb. Minimálisan szükséges progik kellenek, kis méretben lehetőleg, a több száz megás csili-vili szarok meg legyenek annak akik írják őket. ;)

Új hozzászólás Aktív témák