Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • minek?:S

    őstag

    válasz minek?:S #8309 üzenetére

    Kozben elkezdtem nezelodni es a 1MORE ComfoBuds Pro felkeltette az erdeklodesemet. Kicsit vonakodok azert tole, mert majd' dupla aron van, mint amit ra akarok szanni, de jol sejtem, hogy ennyiert es ez alatt ez a legjobb vetel?

    Leginkabb tomegkozlekedesen hallgatok zenet youtuberol vagy spotifyrol, illetve hivasra is hasznalnam a Xiaomi Mi 9T-mel. Zenei teren sok mindent hallgatok: rock-metaltol a psytrancen at Mozartig mindent.

    Sok tapasztalatom eddig nem volt BT fulesekkel, nyakba akaszthatosbol volt egy Awei 980BL, amit egy LG HBS900 valtott(ez utobbit nagyon szerettem), ezek utan pedig 2 evet hasznaltam az altalatok ajanlott Mpow M5-ot, ami nagyon strapabiro volt (pedig tavasszal az egyik felet elhagytam es ket nappal kesobb talaltam meg ugy, hogy vegig szabad eg alatt volt). Jelenleg kolcsonben nalam van egy Sennheiser CX400BT ami amugy nem rossz, de sokallom erte az arat, illetve egy picit lehetne hangosabb.

    A ComfoBuds mellett/helyett egyelore olyanokat neztem ki, hogy FreeBuds 4i, Jabra Elite 3 es JBL Tune 125TWS. Ezek kozul melyiket lenne erdemes megvenni, egyaltalan erdemes lenne-e? Van ezeknel jobb vetel(akar eppen akcios stb). Nem vagyok elzarkozva a kulfoldi rendelestol(Goboo-t nezegetem most, hogy itt parszor belefutottam a nevebe), de ha tenyleg bestbuy, akkor a kulturalt hasznaltvettol sem feltetlen, de ez a legutolso.

    Elore is koszi.

    Üdv.:M.

Új hozzászólás Aktív témák