Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • omuta

    újonc

    Szép estét mindenkinek! :)
    Nekem január elején érkezett meg a Vernee M5 , Gearbesttől EU express,64GB-os verzió.Az elődje egy Thor volt,amit az Eustock-tól vettem és több mint egy évig használtam nagy megelégedéssel. Innen jött a bizalom az M5-ös felé.
    Nekem az első és legzavaróbb a halk hangszórója volt. Ezzel nem igazán tudtam megbarátkozni. Hegyezni kell a fülem... A furcsa csak az, hogy Hangoutson vagy Messengeren dumálva tökéletes a hangminőség és a hangerő!
    A második a baromi széles alsó és felső káva...Na ez minek kellet??? Ráadásul a gombokat a kijelzőre tették...csökkentve így a méretét... A Thor-on ezt simán az alsó kávára rakták és én nagyon jól elvoltam azzal.
    Az üzemidő....hmmm ...nem valami izmos....Nekem nem jön ki a 3300mAh mint nagyobb kapacitás.A Thor 2800-as akkuval simán bírt ennyit még 1 évesen is.
    A kamerája olyan amilyen.Mondjuk egy 32000-ftos telefontól nem várok a fényképezés terén csodát. Gyenge fényviszonyok mellett nem érdemes erőltetni.
    Flim lejátszás VLC-vel tökéletes. YouTube élvezetes.A zene lejátszója megint csak a Thor-ral összevetve szerintem jó, BliztWolf és KZ füleseimmel komoly hangerőre jó hangminőségre képes.
    A böngészésre Firefox Quantum-ot használnám... de nem jó vele böngészni. Lassan tölti be, szakadozva görget...nem szeretem. Nem tudom mi lehet a különbség,de ez a böngölő ezekkel a beállításokkal a Thor-on száguldott.
    Az ujjlenyomat olvasója szerintem príma. Szinte sosem utasított el.A fényerősség szenzora még nem az igazi. Lomhán vált.De ez legalább használható, nem úgy mint a Thor-é. Ott csak kézzel állítgattam.
    Ami még meglepett ,hogy nem megy az OTG ! Na nem mintha nem tudnék enélkül meglenni. Csak bosszantó, hogy a reklámban ott van ...de még sincs. Ha itt nem olvasom akkor nem tudom mikor jöttem volna rá :) Mióta Send Anywhere-t és a SHAREit-et megismertem: nem használok kábelt vagy pendrive-ot adatátvitelre.
    Végezetül:elvagyok vele.De jobbra számítottam!!!
    Lehet megpróbálom eladni és az időközben megjelent M6-os verziót beszerezni. Vagy feladom a márkahűségem és szétnézek a konkurenciánál is :D

Új hozzászólás Aktív témák