Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nite

    őstag

    válasz Apol77 #31 üzenetére

    hát volt egy pár ''kalandom'' odakint!

    egyszer pl. alighogy átértünk a hídon, még az ukrán belépés elött, azt vettük észre, hogy a 6 kilépö sávból 3 sávon visszafelé jönnek! :) ekkor egy srác bekopogott az ablakon, és azt kérdezi nincs egy H betüs matricám? mondom neki: van, rá van ragasztva a kocsira :D kiderült, hogy valaki nem rakott 200 pénz utlevélbe, erre az ukránok visszaforditottak mindenkit, akinek nem volt H-betüs matricája! (valamibe bele kell kötni) mit tesz az emberi találékonyság, az elsösegély dobozban lévö ragasztóból csináltak H-betüt! :)

    anno. nagyon köcsögök voltak a rendörök, volt egy haverom, akitöl pl. tűkészletet kért, mert hogy az náluk kötelezö! 2000 pénzért elengedte.

    egy ismerösöm apját meg leállitja, azt mondja neki fujja meg a szondát, negativ volt természetesen, de csak nem akarta elengedni, azt mondta neki beviszi ungvárra, ott bármelyik doki hamisit neki bagóért, öt meg lecsukatja, vagy 10000 kp. ettöl le is hidaltam... :(

    volt olyan is, amikor még 86FT-ért tankoltam a 95-öst ;], hogy 3 rendör + 1 katona is megállitott 2km-en belül, ennek plusz 500HUF és egy dobozos arany ászok a hátsó ülésröl látta kárát :)

    ahogy a hidon átmész, ott szoktak állni az ukrán kiskatonák, biztosítási papirt osztanak, na az jó ha van nálad, ki kell tölteni, és lepecsételtetni az utlevélkezelövel! ez arra kell, hogy ha elhagyod mindened ukrajnában, akkor tutt igazolni magad! régebben rendör kérte, nemtom mostanában szokás-e még!

    viszont olyat is hallottam, hogy volt aki a hidon adott egy 1000-t a katonának, az beszállt a kocsiba, és felvitte a diplomáciai sávba, 3óra spórolás :DDD

    már lassan 6-7 hónapja nem voltam kint, de azt mondják hogy rendörök eltüntek, és 200huf sem kell már az utlevélbe, szóval, lehet hogy én is elkezdek ujra kijárni. :U

    [Szerkesztve]

    Paid my dues!

Új hozzászólás Aktív témák