Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wicked.

    csendes tag

    válasz bachilus #990 üzenetére

    Még csak most vettem a fáradságot, hogy elkezdjek feltölteni a "másik oldalra", így még mindig nincs első kézből tapasztalatom.
    Viszont pár napig jól elnézelődgettem rajta és ahogy látom, még csak most kezd igazából elindulni. A látottak alapján az elején teleregisztrálták eléggé eszetlen módon, hogy majd hanyatt-homlok eladnak. Megpakolták egy rakás kacattal (pl. 50 db egyenként feltöltött vasalható matricával), aztán néztek ki a fejükből, mert dugig volt eladóval, venni meg senki nem akart, csak eladni.

    Jó néhány felhasználót végignézegettem és úgy tűnik az első 3-4 hónapban szinte semmi mozgás nem volt adás-vétel terén, úgy saccra kb. 2-3 hete kezdett el csak mocorogni a biznisz. Az átnyálazásom eredménye tuti, hogy elég hiányos, de egyetlen emberkét találtam aki a 40. eladásán van túl az elmúlt 180 nap eseményei szerint.
    Rengeteg a 0-s eladó és nagyon sok az utóbbi 7 napban 1-2 terméket eladók száma, ebből gondolom, hogy most találtak a vevők is oda, nem csak az eladók.

    A tehén egy bonyolult állat.... DE ÉN MEGFEJTEM!

Új hozzászólás Aktív témák