Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wicked.

    csendes tag

    válasz bachilus #977 üzenetére

    Bocs, hogy újként beleszólok, de tulajdonképpen ahogy észrevettem (oké, nem olvastam el mind a közel 1000 hozzászólást), itt nem azért lázadoznak tulajdonképpen, hogy fizetni kell. Legalábbis nem mindenki.

    Amennyire én levettem, inkább az a tömeghisztéria oka, hogy a Vatera-TeszVesz koalíció eléggé kihasználja a tulajdonképpeni monopolhelyzetét, mert akárhogy nézzük is, jelenleg semmilyen komoly konkurenciája nincs.
    Ráadásul a panaszokat sem kezelik megfelelően, általában küldenek egy sablonszövegű válaszlevelet és slussz, anélkül, hogy legalább a fáradságot vennék a panaszok jogosságának. Tisztelet néhány kivételes esetnek...

    A legnagyobb baja a legtöbbünknek az, hogy már rég nem az a Vatera és a TeszVesz, ami volt: aukciós portál. Főleg magánemberek pakolták fel a megunt cuccaikat, helyenként volt csak egy-egy kereskedő. Feltöltési díj 0, így megérte a nekem már fölösleges cuccokat feltenni.
    Most inkább valami globális plázához hasonlít Vaterabolt-tal, a Grando-val. Tele van kereskedőkkel, akik kihasználják a számla nélküli árusítás lehetőségét (bevallom, én is már hivatalosan kereskedek, de én az a marha vagyok, aki itt is ad számlát és garanciát is).
    Emiatt a plázamiliő, meg a feltöltési díjak miatt totál kiszorulnak előbb-utóbb a magánemberek, de a kereskedőknek sem éri meg lassan ott árulni, mivel ugyanabból a cuccból van még 30 másik eladónál.

    Nekem nem az a bajom, hogy fizetni kell valamiért amit igénybe veszek, hanem az, hogy egyre több mindenért kell fizetni és egyre többet. Lassan majd a termékleírásban lévő karaktereket is felszámolják majd... Ami meg pláne zavar, hogy eddig legalább magyar fickó(k)nak a profitját növeltük, most meg valami dél-afrikai guru vagyonát gyarapítjuk. Ráadásul felvásároltak már mindent: TeszVesz, Vatera, Árukereső, Apród.hu, Lealkudtuk.hu, Grando.hu stb.

    Egy másik Vaterás témában megemlítettem, hogy én is olyasmit keresgélek, amivel szépen elfelejtem a Vaterát TeszVeszestől, Grandóstól, azért is nézegetek ilyen topikokat, hátha...
    Lehet, hogy találtam. Még nem tudok mondani semmit, mert ma lettem még csak aktiválva az adott oldalon. Igaz, az is fizetős, de pl. csak a regisztrációs díjat kellett befizetnem, a termékfeltöltés még ingyenes. Jutalék is van, bár mivel most kezdek el feltölteni, nem tudom, hogy azt már kell-e fizetni? Ami biztos, a regisztrációs díjat nem lenyelik, hanem felhasználhatom. A tulaj magyar egyébként.
    Állítólag pár hónapja még a csapból is az indulása folyt, úgyhogy lövésem nincs én miért nem találkoztam eddig a nevével sem??? Pedig nem tegnap óta keresgélek és próbálgatok más aukciós oldalakat.

    Láttam, hogy itt is nyitott valaki egy topikot az ominózus oldalnak, de pikk-pakk le lett zárva. Mielőtt regisztráltam, utánuk olvastam és találtam bőven negatív hozzászólásokat még az oldal indulása ELŐTT-ről. Az azóta eltelt néhány hónapban viszont már aktív felhasználók írtak pozitív tapasztalatokat. Úgyhogy regisztráltam és átutaltam a regisztrációs díjat is (csak eladóknak kell fizetni, a vevők ingyenesek).

    Ha a negatív írásokat kiváltó stratégiájukból egy szó sem lenne igaz, de beváltja a hozzá fűzött egyéb reményeimet, tuti, hogy teli torokból fogom őket reklámozni, hátha tényleg sikerülne a háttérbe szorítani a Vaterás tömeghisztériát és legalább magyar adófizetőnek perkáljuk a jutalékot.
    Bár, ha egy emberként oda regelnének az "antivaterások", szerintem már komoly erőt képviselne.

    Ha valakit érdekel, úgy, hogy még nem teszteltem, PM-ben megosztom amit eddig tudok róla, de direkt reklámozni nem akarok.

    A tehén egy bonyolult állat.... DE ÉN MEGFEJTEM!

Új hozzászólás Aktív témák