Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizlimano

    újonc

    Valóban a Vatera weboldal különleges állatfajta...
    Én is töröltem magam onnan.
    Többszáz ezer forint vásárlás után egyik kedves eladójuk egy vacak árut sózott rám... Mikor ezt jeleztem felé az volt a válasza, hogy "1 Ft-os akcióban szereplő árura licitáltál, mégis milyen minőségre számítottál?" De ezt nem tette hozzá, hogy 1000 Ft-os volt a licitléptetés, és hogy többezer forinttért vettem meg azt az árut, ami az első használat során darabjaira esett szét. Mivel egyszer már hiába kértem az ügyfélszolgálat segítségét, így ebből okulva levontam a következtetést, hogy átvertek... Nem kezdtem el "cigánykodni" az eladóval, aki előbbi etikus hozzáállást képviselte, hanem élve a lehetőséggel negatív kritikát adtam a vásárlásról.
    Egyből kaptam egy emailt, miszerint jelentették az ügyfélszolgálatnak hogy etikátlan kritikával illettem valakit és hogy azonnal módosítsam azt. Visszajeleztem az ügyfélszolgálatnak, hogy nem módosítom a kritikát, mert a véleményem nem változott. Erre befenyegettek, hogy szabályzatuknak megfelelően törölni fognak. Eszükbe sem jutott eladó partnerük vizsgálata... Én, mint fizető ügyfél, aki az árut a szabályzatnak megfelelően kifizette én vagyok az akit törölni kell, hiszen mertem hangot adni a véleményemnek. Gratula nekik és az üzleti szabályzatuknak. Ez aztán az etikus cég!!!!!

Új hozzászólás Aktív témák