Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomsza

    csendes tag

    válasz Dj Polc #550 üzenetére

    (#542) ja neem, neked szántam a szevasszt. -elmondom még1× hogy megértsd.: szevasz!

    ja hát azzal az épeszű kereskedő egyértelműen egyetért hogy a vatera nagyobb piac mint a hardverapró, azis tény hogy minden jobban eladhatóbb nagyobb árréssel, csak 2gáz van.: a 6% meg a feltöltési díj, míg én nagyban nyomtam a vaterát meg a teszveszt, a profitom felét elvitték.. havi 10ezreket fizettem be -ugye azért hogyez az antiszociális érdekcsoport meggazdagodjon... -hát most ugye nyomatják ezerrel a reklámokat -nemkell mondanom hogy a kereskedelmi tv-k mekkora haszonnal dolgoznak reklám terén -amit ugye kikell fizetni a vaterának -szal ahelyett hogy a befizetett ingyenpénzt csökkentenék (példát vehetnének az ebay-ről), folyamatosan növelik -kitalálnak még valamit teljesen ellehetlenítve a megélhetést vagy a "zsebpénz keresést.., németben több 100ezer ember él megélhetésszerűen az ebay-ből, kínáról(meg a többi országról) nem is beszélve... de hát ugye a vateraérdekcsoport ettől nagyonmessze van, -hát ugye egyáltalán nem áll szándékukban az eladók terheinek csökkentését, -ha az ember megirja nekik hogy változtatni kéne, -jön a szokásos robotemail, -ja multkor a 10.re asszem válaszoltak 5szóban.. ,eladók és vevők érdekeit egyáltalán nem védik, a mercit meg a többit mitgondoltok ki viazi majd el? -talán egy belsős? 1000%

Új hozzászólás Aktív témák