Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65675776

    törölt tag

    válasz intensa_man #846 üzenetére

    Azt a pár átlátszó alkatrészt szerintem ki tudod csiszolni akár egy átlátszó öntőketerből is. Az elválasztó páncélüveget meg kivágod mondjuk egy ing gallérmerevítőjéből. Keresni kell képeket az adott területekről.

    A matrica az már neccesebb. Legalábbis az Apache esetén. Olyan kevés jelzést tartalmaz, hogy pár száz forintnál többet nem ér.

    Rengeteg 3rd party matrica létezik, mondjuk nem feltétlenül olcsóak. De ha találsz valahol az adott készlethez mellékeltet külön eladót, az sem feltétlenül kerül kevesebbe. A 3rd party-k előnye és egyben hátránya is, hogy egy csomagban akár 8-10 gépre való matricát tartalmaznak. Előny, mert akár másik maketthez is felhasználhatod, de hátrány, mert jó eséllyel nincs szükséged annyira. Egy TA-7C esetén vagyok én is így ezzel. Görögöt akarok építeni, de a Hobby Boss nem mellékel ilyen matricát. Létezik külön, de minek vegyek meg még 12(!) gépre valót mellé? Szerencsére egy haveromnak van egy A-7D-je, amihez érthetetlen módon adtak görög matricát. Átadja nekem.

    F-16-hoz esetleg ez jó lehet, feltéve ha szánsz rá ennyit. [link] És legalább különleges, bár a festés maga a szabvány amerikai. Persze ha egy C-ről van szó, akkor már neccesebb, más készletet kell nézned. Ez mondjuk érdekes. Katalógusszámok alapján esetleg érdemes szétnézni, hátha valahol olcsóbban megtalálod.

    Itt egy példa, hogy a gyári matrica ugyanannyi, mint a 3rd party.

    Persze ha erre is rákérdeztél az Italerinél, akkor lehet nem fog pénzbe kerülni. Ha leírtad a körülményeket, akkor viszont lehet elhajtanak.

    3rd party-k esetén persze előfordul, hogy a stencileket nem adja, csak az egyedi jelzéseket. De ez sok esetben a gyáriról is hiányzik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák