Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • shteer

    titán

    válasz biker #9 üzenetére

    a garázsbolt nem is rossz 5let :DD

    de nem, komolyan. pofázni kell, abból a szempontból, hogy el kell mondanod milyenek a termékek (ismerned kell). NEM KELL HÁZALNI!

    annak, hogy hogyan ''adod el'', már modtam, megvan a maga, jól bevált módszere.
    különben ha jól ismernéd az MLM-et, akkor tudnád: MLM-ben nem kell eladni!
    (az eladáson most azt értem, amire Te gondolsz: boltban, utcán stb; akik így csinálják, akár cég, akár forgalmazók: nem ismerik az MLM-et)

    webshop lesz, de a cég indítja!

    kevésbé irónikusan, ha lehet! :)

    ..szerintem jónak tűnik

  • shteer

    titán

    válasz biker #11 üzenetére

    OK!

    valahogy így! de nem kell vadidegeneket megkeresni vele!

    ..szerintem jónak tűnik

  • shteer

    titán

    válasz biker #19 üzenetére

    lehet, hogy valahol 10% a termék ára, de Te ezt biztosan jobban tudod.
    nem tudom, ezeknek a temékeknek mennyi az előállítási költsége, de az biztos, hogy nagyobb az ár/érték(hatóanyagtartalom) aránya, mint bármely más termékeknek (mint amit pl megvásárolsz a gyógyszertárban és kapsz hozzá ajándékba 1 kiló mellékhatást is)
    hasonlíts össze akár 1 dolgot (mondok tippet is)

    ez a magyar mentalitás sajnos: minnél occsóbb, annál jobb. pff!
    ja, aztán meg kezeltetheti magát a mellékhatások okozta bajoktól ,aztán így tovább...

    (Kb ilyen fogadtatásra számítottam, de én nagyon élvezem gyerekek! nekem erről hosszú idő alatt kialakult véleményem van)

    ..szerintem jónak tűnik

  • shteer

    titán

    válasz biker #47 üzenetére

    A többi hozzászóláshoz nem fűznék semmit, nagyjából mindenki saját reális véleményét és tapasztalatát közölte. Az nagyon jó, ha van saját vélemény, de amíg aki nem próbálta az üzletet, vagy a terméket, az ne kritizálja!

    A termékek több nemzetközi minősítéssel bírnak (pl Kosher) és magyar elismerőminősítést is kaptak - állandó vizsgálat alatt állnak.

    biker:
    azért kezdtem üzlettel, mert igen, én hálózatot szeretnék építeni (hosszútávra tervezek, rövidtávra tervezéssel a termékeladás a fő szempont - bizonyos mértékű árrés mellett ez lehetséges is). Nem ''eladó'' szeretnék lenni, akkor ker-i suliba mentem volna.

    És mint már említettem: nem beszélek rá senkit semmire!
    Ha valaki felveszi velem a kapcsolatot, csak igazat fogok neki mondani, hiszen komoly szándék esetén ez az üzlet hosszútávra szól - mellébeszélésnek itt szerintem nincs helye (és semmilyen üzletben).

    És nincs szükségem 1 rakás emberre: havonta max 2 (tényleg komoly szándékú) emberrel dolgoznék együtt.

    Én viszont ismerek olyat, aki nem a csúcson szállt be és sikeres - és pár évvel van 20 felett.

    ..szerintem jónak tűnik

Aktív témák