Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz shteer #26 üzenetére

    hát igen, csakhogy....
    nem is mondom...

    ismerettségi körben voltak páran párféle dologban (neveket kihagyom) és láttam a termékeket.

    mellesleg a patikaszer jellemzője nem a mellékhatás :)
    vagy szerinted pl ha te árulsz X terméket, bban nincs mellékhatás, de ugyanaz a termék patikában már mellékhatással kapható? nem értelek...

    a magyar mentalitás meg az, hogy nincs kiadni való 15ezer forintom gyógyteára, mert az úgy tökre megéri, de nagyon, csak épp 4havi adag...
    megveszem havonta 3k-ért...

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • TexT-BoY

    addikt

    válasz shteer #26 üzenetére

    ecsémrám van szükséged... olyan beszélőkémvan hogy ... huhhhu:D

    HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

  • hipernick

    tag

    válasz shteer #26 üzenetére

    Tudom azt mondtad hogy nem vebso, de szeretném elmondani a véleményem a vebso-ról meg az ehez hasonlókról.
    Engem egy vebso-s pasas fárasztott le kellő képpen. Egy darabig minden rendben volt csili-vili előadások amik semmi lényegeset nem mondanak, csak a nagy jövedelemmel kecsegtetnek, internetes kereskedelem aminek az elve nagyjából jó is a bib csak az árakkal van. Aztán jön hogy ''be kell lépni a klubba'' azaz kezdő csomagot kell venni ami pénzbe kerül ez még nem is lenne probléma de vajon mit tartalmaz a csomag? különböző tipusú termékek szappan (kb2000Ftért) meg egyéb hasznos termékek amik a mindennapi életben kellenek is , de az áruk az eget verdesik.
    Az egyik legjobb beszólás egy termékkel kapcsolatban ez volt: ''Egy egész évre elég volt, napi használat mellett'' mindez egy 1l mosogatószerre mondták.
    Aztán amikor kérdezte a pasas hogy miért nem akarok belépni akkor vázoltam neki hogy ilyen árakkal én nem tudom ajánlani egyik terméket sem az ismerőseimnek, erre ő
    '' igaz hogy drága, de gazdaságos és minőségi termék ,tehát megéri''
    erre ezt kérdeztem tőle hogy
    ''mivel jobb mondjuk az általuk forgalmazott pl. rúzs mint mondjuk a max factor vagy valamelyik márkás rúzs?''
    erre a válasz hogy
    ''az ő rúzsukban ilyen olyan vitaminok összetevők vannak ami így jobbak a márkásabbaknál.''
    erre én már nem tudtam mondani semmit. Akármit mondtam ő csak azt szajkózta hogy az ő termékük így meg úgy jobb bármelyiknél és megéri az az árkülönbség.

    Szóval egy életre elment a kedvem attól hogy bármiféle hasonló dologba is belevágjak, inkább gürizek napi 8 órát sza*ért -hu*ért, de legalább az biztos mani.


    ''ez a magyar mentalitás sajnos: minnél occsóbb, annál jobb.''
    tehát ez amit te mondtál, ez félig igaz mert: ami drágább az nem biztos hogy jobb és pl. inkább veszek 3l olcsóbb mosogatószert ugyanannyiért mint 1l drágábbat, még akkor is ha a minősége a drágábbnak egy kicsivel jobb.

    és hogy ''minél olcsóbb annál jobb'' - igen jobb, mert olcsóbb :DDD
    és ez szerintem nem csak magyar mentalitás - szerintem

    Ja és egy mosogatószernek mik a mellékhatásai?
    Na meg a nagyanyámnak miért nem lett semmi baja az ultra daisy-től? :F


    De minden esetre konkrétumot nem írtál hogy miről van szó tehát lehet hogy ezúttal, amiben te bizniszelsz az jó dolog, és egy lényeg hogy neked bevállt.
    :))

Aktív témák