Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz C64 #1913 üzenetére

    Nem kell valótlant állítani mert a panaszt én tettem meg , lemerem fogadni te max ma írtál nekik , mikor mondtam hogy eleve azt monda az ügyfél szolgálatos fószer hogy miért én keresem a csomagot miért nem az aki feladta , fogadjuk nem mered fényképezni és berakni ide a levelet amit a posta küldött mert nekem nem gond , mindent fényképeztem mentettem . A türelmetlen számon kérés abban merül ki hogy megkérdeztem mikor küldi /hétfőn reggel nyolckor utaltam kedd este negyed hatkor mertem feltenni a sértő kérdésem/, mert ugye evidens hogy ha az email-cím fel van tüntetve a csomagon kapok email-t a feladásról , rag számmal és nyomon tudom követni , erre kaptam a ne rinyálj első beszólást , a többi csak olaj a tűzre , megoldásról annyit olvasd vissza mit is írtál tegyél panaszt oszt cső , te mosod kezeid , pénz a zsebben a vevő magasról le....va !!! Jah még egy szösszenet a vga-t a mai napig nem volt hajlandó jegelni élt a hirdetés , úgy hogy hétfőn kifizettem !! :F

    [ Szerkesztve ]

    **Kedvenc állatfajom a napokig nem válaszoló de minden nap többször belépő majmok !!!**

Új hozzászólás Aktív témák