Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • F-Gábor

    csendes tag

    válasz tvalki #160 üzenetére

    Bocs... :B Nem akartam azért gonosz lenni (annyira :D ). Nem voltál hülye, tényleg jó tudni, hogy csak az Űrgammákból van ilyen szűk választék a Jutyúbon, mert legalább már tudjuk, hogy abból kell több. Azt hiszem, már írtam: nekem DVD-n megvan egy egykori hivatalos VHS-kiadvány az Űrgammákból ("...avagy a 0. verzió" címmel). Abból majd fel tudok rakni kisebb részleteket, amiket érdemes. ;)

    Egyébként nagyon jó Téged olvasni - hihetetlen, milyen sok mindenre emlékszel a sorozat végéből. Én sajnos nem láttam végig, de amiket láttam, azokból is csak töredékek ugranak be.

    Arra emlékeztek, amikor a Patrik, meg a Jocó kapott valamilyen űrfertőzést, aminek következtében minden hozzájuk ragadt, amit megfogtak? Sziniszter meg megdermesztette őket, hogy ne terjesszék szét a betegséget az űrhajón.

    Arra lennék kíváncsi, hogy mikor Jocó a Roai landolás előtt váratlanul eltűnt, mi volt az oka. Felvári Gyuri, a színész, eltörte a lábát, ezért pár rész erejéig ki kellett írni őt, ennyit tudok; de a történetben kiderül valami, hogy hol bújkált ezalatt?

Új hozzászólás Aktív témák