Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • marxcie

    csendes tag

    Sziasztok. Tudom ez inkább technikai fórum, de hátha... Az a kérdésem, hogy van egy UPC előfizetésem, fél év hűségidővel, de sajnos el kellett költöznünk új helyre, ahol nem lehet UPC-t létesíteni. Ugye most megy a para a hűségidővel, egyelőre másnak sajnos nem tudtam elpasszolni a csomagot. Most olvastam egy olyan megoldást, ami, talán tudna működni, hogy nagyobb, hűségidő nélküli csomagra váltok (elvileg csomagot váltani felfele lehet) és utána lemondom. Ezzel van e valakinek tapasztalata, hűségidős csomagról határozatlanra váltani enged e a Cég?
    Más kérdés, ugye kijöttek felmérték nem lehet behozni pont. Sajnos pont nem voltam itthon, nem is szóltak hogy jönnek. Előző helyen pl. úgy volt, T kijött közölték itt oszlopot kell állítani, mert másik oszlopról nem tudják áthúzni a kábelt mert az területsértés blabla. UPC kijött, átdobták a kábelt és kész, működött. Namármost, éppen lopom a Wifit (persze nyitott) ami UPC-s, lekérdeztem az IP-t. Szóval valahol nem messze muszáj hogy legyen. Szerintetek nem tudnék találni valami szerelő arcot, akivel meg lehetne beszélni hozza már át a kábelt valahogy?

    Felvarrom.hu - menő bringás cuccok

  • marxcie

    csendes tag

    válasz havri1 #7626 üzenetére

    7 hónap van még, 5 telt el (ápr végéig, decemberben lett kötve). Havi 11, 50es net tv telefon médiabox dvdr. Gondolom ha lejjebb váltom annak is vannak költségei, még utána nézek hátha azzal jobban járok, de egyelőre kb úgy tűnik valakinek el kellene passzolni, de eddig nem sikerült sajnos.
    Előző helyről sajnos muszáj volt eljönni, penészedett az egész lakás. Beköltöztünk az I. kerbe, nem is gondoltam volna hogy oda nem lehet átvinni. A UPC keresője kiadja a mellette lévő házat (10/a), a miénket nem (10/b). Mondom wifi jelet fogok ami UPC-s, de kijöttek megnézték és állítólag itt utcát kellene feltúrni meg minden. Gyász.

    Felvarrom.hu - menő bringás cuccok

  • marxcie

    csendes tag

    válasz havri1 #7628 üzenetére

    Kifizetni köv 7 hónap: 77. Lemondani és kifizetni az 5 hónapot teljes áron + bekötés: 95. Nem engedik el, T ilyen igen, de UPC-nek külön ki van emelve ASZF-ben hogy ha olyan helyre költözök ahol nem tudnak szolgáltatni, akkor sajnálják és így jártam.

    Albi igen. Most főbérlők újítják fel a házat ahol laktunk, nem tudom ott laknak e. Szóval feldobtam nekik is, de ha csak szigetelik az egészet akkor nyilván nekik felesleges oda. Megszíttam na...

    Felvarrom.hu - menő bringás cuccok

Új hozzászólás Aktív témák