Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pjen

    félisten

    válasz ProdyG #82669 üzenetére

    Ez vezetékes jel,ami az elektromos hálózaton megy.Azt nézd meg az óra alatt hány kismegszakíró van.1vagy3.Annyi fáziis.

  • LouiS22

    veterán

    válasz ProdyG #82669 üzenetére

    Ahogy a kolléga is írja, azt nézd meg, hogy a villanyóra alatt hány megszakítót látsz. Ha 1 van, akkor 1 fázisod van. Ha 3, akkor 3 (ha villanysütőtök van, akkor szinte biztosan 3 fázis lesz).. Nálam is külön körön vannak a szobák, és az egyik szoba másik fázishoz van kötve.

    Ahány ház, annyi megoldás, így nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy nálad is tökéletes fog működni minden. Ki kell próbálni. Megrendelsz neten egy kezdőcsomagot, hazaviszed, kipróbálod, ha jó (szinte biztosan az lesz), akkor örülsz, ha meg netán mégsem, akkor van 14 napod elállni. Ennél olcsóbban sosem derül ki.
    Az szinte biztos, hogy a wifi erősítős megoldásnál jobban jársz. Ha eredendően szar az otthoni wifid, akkor egy rosszul elhelyezett "erősítő" még több fejtörést fog okozni. Ahogy írtam, nálam 300 megabitet mutat az TP Link saját powerline appja. Gyakorlatban sosem mértem le, hogy mennyi az annyi, de én olyan adatátvitelre használom, aminek valójában nincs hatalmas sávszél igénye. Az viszont stabilan tartja, nincsenek szakadások, kihagyások.

    Gyakorlati tanácsnak azt szokták írni, hogy ne dugd túlfeszültségvédőbe, vagy olyan elosztóba, amiben lehet zavarszűrő, mert azt jelentősen ronthatja a hatásfokát. Nyilván ezt ki kellett próbálnom és tényleg így van :D

    [ Szerkesztve ]

    Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

Új hozzászólás Aktív témák