Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • glaci

    őstag

    válasz Uthenger #32944 üzenetére

    Rosszul érted! Megpróbálom elmagyarázni:
    Én a TC 7200 -at használom. (Jó, van saját AP is, de azok tartaléknak meg a rokonoknak / vendégeknek vannak.)
    Én 5 GHz -en használom és eddig nagyon jól működött. (Nálunk nagy az "elektroszmog" a 2,4 GHz minden csatornáján lóg 3 - 4 eszköz a házban / környéken, így ez az 5 GHz -es eszköz nekem nagyon bevált. Nagyon nagy távolságon természetesen belassul ez is, de kisebb átlagos távolságon sokal jobb a sebessége, mint a 2,4 GHz -es N -es eszközeimnek.)
    Ja és ugye ami nem akar menni, mostanában az a hálózati azonostás, ami eddig tökéletes volt.
    Van egy Radius szerverem. Ha valakit fel akarok engedni a WIFI hálózatomra, akkor adok neki egy felhasználónevet és jelszót, aztán ha már nem, akkor törlöm. (Ez sokkal kényelmesebb, mint mindig passkeyt cserélni és átállítani az összes wifi -s eszközt. Ráadásul amíg aktív a felhasználó, addig az összes eszközre fel tud lépni ugyanazal a "loginnal".)
    Na, hát ez nem akar most pár napja működni a TC7200 -on és gyanús, hogy ez is a frissítés miatt lehet.
    (Remélem így már tiszta.)

    Ui.:
    Ja és az a különös, hogy a TC7200 -am által 5 GHz -en sugárzot Wi-Free -re meg fel tudok lépni, pedig az is uhyanígy működik, csak annál az UPC oldalán van a Radius szerver.

    [ Szerkesztve ]

    Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

Új hozzászólás Aktív témák