Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz pjen #126420 üzenetére

    legalábbis a régi kiosztáson szebb a kép

    Tényleg? Én egész mást hallottam. De ez nem a Digi topic, úgyhogy mindegy is.

    nem kell box

    És ez pozitívum? Akkor ha úgy vesszük a box előnye meg az, hogy nincs szükség se CI+ modulra, se okostévére ahhoz, hogy az adást nézhesd. Plusz minden HDMI bemenetes eszközzel kompatibilis és miután kis méretű a box bármilyen TV-n vagy monitoron (igen még VGA monitoron is LOL) tudom nézni. Pont ezért lesz jó, ha leszoknak végre a koax mizériáról, mert ha neten jön az adás, csak egy képernyő kell meg az internet az adott helyen.

    azt veszel fel amit akarsz

    Na hát itt a vicces rész. Valóban, azt veszel fel amit akarsz, csak éppen box nélkül max. a TV-re. A TV-k meg nem szokták túl sok csatorna egyszerre felvételét támogatni. Szóval nagyszerű ez a digis sztori, de ha többet akarsz egyszerre felvenni, ahhoz mégiscsak kell box, igaz egy random FBC-s 3rd party set-top box is megteszi. Nem úgy, mint a vodánál, ahol kalap szart érsz az FBC-s boxszal.

    És hát lehet, hogy egy FBC-s cuccal faszául elő tudsz programozni a Diginél egy rakat műsort, de pl. visszanézni semmit nem tudsz felvétel nélkül és az időzített felvételek miatt a boxot állandóan bekapcsolva kell tartani.
    A vodabox meg bár sok dolgot nem enged felvenni, de amit igen azt ugye rendszer szinten veszi fel, tehát nem baj, ha nincs áram alatt a box felvétel közben. Meg a Digidnél az sem működik, hogy elteszem mondjuk a fiókba a boxot, de közben a weboldalon bekattintom, hogy x műsort felveszem.

    annyi Tv n nézed ahányon akarod,

    Na erre kíváncsi lennék, hogy hogy. Max. az élő adást, a felvételeket box nélkül kétlem.

    a felvételeket ott nézed ahol akarod.

    Na ezt fejtsd már ki bővebben, mert nem tudom ez box és modul nélkül hogy lehetséges. Főleg hogy a TV-k saját fájlrendszerüknek megfelelően bekódolják a HDD-ket, így talán még ugyanazon gyártó, ugyanazon típusú másik TV-jén sem olvasható. Nemhogy PC-n.

    Az más kérdés, hogy a saját vodás felvételeimet én ott nézem ahol akarom. :P

Új hozzászólás Aktív témák