Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Livius

    őstag

    válasz sziszi-fuszi #100253 üzenetére

    Most mi ez a szemrehányás? Én egyáltalán nem olyan hiányosságokat írtam a Voda részéről, hogy kukázza ki a koaxot és optikára váltson holnaptól kezdve (ez valóban nagy költség). Amit én írtam, az mind a napi üzletmenet része kéne hogy legyen 2020-ban, hogy a konkurencia FTTH technológiája mellett lépés tudjon tartani. A Voda technikusok és vezető mérnököknél az ilyen munkafolyamatoknak, és karbantartás szintű mukáknak alapnak kéne lenni, különben a lemaradás drasztikus lesz az FTTH-hoz képest, és nem véletlen lesz az egyre sűrűbben, hogy akinél ott a konkurencia FTTH-val az váltani fog, és a Voda veszíti csak az ügyfeleket a végén tömegével. Az ilyen optimalizálásoknak igen csak bele kéne férni a keretbe, különben kezdhetik hirdetni a megvásárolt hálózatukat, továbbértékesítésre, mert így bukó lesz gazdaságilag és jobb lesz csak szabadulni tőle.

    Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, MSI GeForce RTX 4060 Ti 16GB VENTUS 2X BLACK 16G OC

Új hozzászólás Aktív témák