Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chakram6706

    csendes tag

    Sziasztok! Bár biztos nem én vagyok az első, de 2 hónapnyi használat tapasztalatait osztanám meg veletek. Nos rögtön a negatívumok: kamera képe nagyon gáz, javítható letöltött app-al, ujjlenyomatolvasó szenzor rettentő megbízhatatlan 10-böl 6 -szor talál ( úgy hogy 5 lehetőségre ugyanaz az ujjam lett felvéve ). Na de akkor a pozitív oldal: üzemidő egyszerűen fenomenális ( én egy igazi power user vagyok állandóan a kezemben van, és játszom ) nap végére legrosszabb esetben is még 20 % van benne.( 17ó bekapcsolva, 8ó kijelzőidő, ebből 4ó játék)
    Gyors, legalábbis szerintem, nem akad , nem fagy. Memória kezelés több, mint jó, 2-3 játék, vagy 10-12 app egymás mellett simán fut, alkalmazásváltó visszahozza.Van értesítőled, bár örülnék, ha az értesítésekhez lehetne színt választani, nemcsak kék. Hangszóró erős közepes, asztalra téve nagyot halkul. Beszédhangszóró jó, jól hallani a másik felet, mikrofonra nem panaszkodik senki, hogy halk. Közelségérzékelő működik, de néha hívás közben simán elnyomkodom a fülemmel.Fényérzékelő kicsit lassú, sokszor túlhúzza a fényerőt. Viszont sötétben simán lejjebb veszi, mint amit manuálisan lehet.Egyszó , mint száz, nekem nagyon bejött!!!! :DD

    Ha jó a napod, élvezd!

Új hozzászólás Aktív témák