Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • adi mester

    tag

    Sziasztok!

    Lenne egy kis problémám, a hardverapróra nem tudok belépni Ffox esetén...Chrome-val működik, de azt meg nem szívesen használom. A jelenség az, hogy beléptet, (címsáv: http://hardverapro.hu/sikeres_login), viszont a priviket már nem tudom megjeleníteni, illetve oldalt sem jelenik meg az avatarom és az adataim. PH-ról, Logoutról viszont kiléptet... Érdekes a dolog, sütik törlésével nem próbálkozom egy frissen telepített rendszernél, szal nem teljesen 100%-os az új beléptető rendszer...

    Az új Hardverapróhoz egy kalappal, de rengeteg dolgotok lesz még vele sajnos... :R

    Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

  • adi mester

    tag

    Sziasztok!
    Lenne egy olyan problémám, hogy ha hardverapróról lépek be, akkor nem mindig léptet be a rendszer prohardverre is. Ha jól tudom, korábban már megoldottátok ezt a problémát, szóval lehet, hogy csak nálam lesz jelen ezen probléma. Az érdekes, hogy nem mindig csinálja ezt, igy nem feltétlenül zavaró, de jobb szólni :R
    Üdv.

    Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

  • adi mester

    tag

    válasz Faterkam #3214 üzenetére

    Sziasztok!
    Értékeléssel kapcsolatosan nekem is lennének problémáim, nem csak az előttem hozzászólónak.

    Filip77 kolléga megvásárolt tőlem egy kis értékű processzort, ami után értékelni szeretett volna. Az értékelés rendben megérkezett, viszont a szokásos privát üzenet, hogy x és y értékelni szeretne, valóban eladtam-e neki a terméket üzenet nem jött meg, csak a piros pontok és a szöveges értékelés. Én, mint vevőt nem tudom értékelni és ez azért is probléma, mert külön megigértem neki, hogy kapni fog pontokat.
    szerk.: úgy 4 napja értékelt...

    Azóta egy másik sráccal is sikerült üzletelnem, macfanky kollégával, ő viszont egyáltalán nem tudott értékelést adni nekem.

    Ha ezzel a problémával kapcsolatban tudtok valami biztosat mondani, kérlek irjátok meg.Rendszeresen fogom figyelni a topikot. Vagy legalább is az értesitőt oldalt :)
    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

  • adi mester

    tag

    válasz adi mester #3216 üzenetére

    Sziasztok!
    Ez az értékelős rendszer még mindig nem az igazi. Vagyis... működik, de érezhetően vérzik a torka. Az előző hozzászólásom óta 1 srácot nem tudtam viszont értékelni és most, hogy megvettem szintén tőle egy procit, nem engedi az újabb értékelést sem. Hardverapró kolléga nem küldi a privit, E-mailben sem érkezett semmi...
    Ha időtök is engedi, akkor foglalkozzatok már egy kicsit ezzel is.
    Előre is köszönöm!
    Üdv. :R

    szerk.: Azóta E-mailben megtaláltam a régebbi üzletünk linkjét, azt megoldottam, de a rendszer még mindig nem tökéletes. :N

    [ Szerkesztve ]

    Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

  • adi mester

    tag

    válasz essexboy #3400 üzenetére

    E-mailos linkeknek köszönhetően sikerült. :R

    Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

  • adi mester

    tag

    Sziasztok!
    Sikerült ismét belefutnom egy bugba. Mondjuk ezt a bugot nem hiszem, hogy sokan észre veszik, nekem is csak egy fétis miatt jött elő...

    Újabban rákaptam arra, hogy txt-be írok meg egy-egy hirdetést, mivel jártam már úgy, hogy mielőtt feladtam egy hirdetést, véletlenül vagy csak reflexből nyomtam egy vissza gombot hogy megnézzem az előző oldalon mondjuk egy árat és eltűnt az egész üzenetem szövege.

    Most, a txt-ből kimásolt szöveget ha beillesztem a hirdetés feladáskor, az soronként darabokra lesz szaggatva, mondatok közben, mondatok elején - végén, ahol gondolja. Plusz beledob egy - két sortörést is, csak úgy. A hibáról készítettem egy képet is:

    Legújabb FFox (30.0) és winXP SP3

    :R

    [ Szerkesztve ]

    Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

Aktív témák