Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • LÁZ

    addikt

    válasz Parci #1 üzenetére

    Akkor leszek a második

    -win7 x64 hun , chrome 16.0.912.63
    - továbbra sem tudok belépni, 'sikeres belépés után' sem történik semmi, továbbirányit, de nem vagyok belépve.

    -----------

    cache-t és cookie-t is töröltél?
    ha igen, és úgy sem jó, nincs mit tenni egyelőre, dolgozunk rajta.
    (Parci)

    [ Módosította: Parci ]

    insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

  • deathtania

    senior tag

    válasz Parci #1 üzenetére

    op rednszer: win7 ult x64
    böngésző: Opera 11.60

    (kicsit korábban volt, ezért nem tudok linket/screenshotot berakni, de gondoltam átmásolom ide is a jelenséget a másik totyikból, hátha tapasztalja valaki, vagy meg tudjátok lesni)

    1. keresés funkció nálam részben működik (keresni akartam a videókártyák között arra, hogy 5770, erre kidobja, hogy nincs találat-se keres, se kínál. pedig előtte voltam benne, és az elején egy hirdetésben is benne volt a szöveg- innen jutott eszembe, hogy rá kéne keresni).

    2. ezután vissza akartam mennni a böngészésbe, de a "hardver"re kattintás után nem jelent meg semmi alkategória, csak lent a legfrissebb 15 hirdetés.

    3. rögtön belépés után rákattintottam, hogy privát üzeneteim, erre kirakott 404es hibával, hogy az keresett oldal nem található, és újra be kellett jelentkeznem.

    [ Szerkesztve ]

    www.brczart.hu

Aktív témák