Hirdetés

  • Spyra: nagynyomású, akkus, automata vízipuska

    lo Type-C port, egy töltéssel 2200 lövés, több, mint 2 kg-os súly, automata víz felszívás... Start the epic! :)

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

  • Két OLED kijelzőt is bevet a GPD DUO

    ph A készülő notebook biztosan úgynevezett AI PC lesz, de nem tudni, hogy milyen platform kerül bele.

Új hozzászólás Aktív témák

  • #80977664

    törölt tag

    válasz supercow #2869 üzenetére

    Megértelek! Én más helyzetben vagyok, időm is van "játszani" meg keret is van rá... akkor meg miért ne? Most kifejezetten jól jön majd hogy korábban is egy viszonylag erősebb NAS-ra esett a választásom, az UBI kliens elfut rajta szépen. Arra leszek kíváncsi, hogy a két UniFi AP AC Lite hogyan fog muzsikálni a kétszintes házban! Nálam minden eszköz vezetékesen van bekötve amit lehetett, akkor is ha amúgy wifin is elég lenne a sávszélesség szóval kevés klienst kell a wifinek majd kiszolgálni, azokat is inkább 5GHz-en, azért is nem az LR-t választottam drágábban mert 5gigán ugyanazt tudja mint a Lite... Majd megírom, remélem nem fogok csalódni! A UPC-s connect box-al egy falon keresztül 400Mbit/s volt a sebesség csak folyamatosan leszakadtak a kliensek meg elment az 5GHz háló.

Új hozzászólás Aktív témák