Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mondomén

    őstag

    Nah, sikerült végre befejeznem az évadot. A vége egy pöppet csalódás számomra.

    Sorozat lévén nyilván nem tudnak összehozni nagy, nívós csatákat, viszont így kicsiben szerintem nagyon béna volt. Abszolút nem azt adta amit kellett volna. Mintha a hátsó kertbe eresztettek volna pár katonát kardozni...
    Gondoltam az utolsó részre tartogatják az erős dolgokat, hát nem. Már megint szar sem történt. Emlékszem az első évad végén teljesen oda voltam, hogy vége van és mennyit kell az új részekre várni. Most meg semmi, abszolút nem érdekel, hogy vége.

    Azért volt ami tetszett. Például Tywin Lannister bevonulója, ahogy a lova szolidan végig szarta a folyosót.:)) Meg Jaqen H'ghar, büntet az a pali, remélem még lesz szerepe, pár trükköt azért mutathatna még.:)

    A vége borzasztó volt amúgy.

    Spoiler

    Zombik? Komolyan? Az első részben gyorsak és észrevehetetlenek voltak, most meg ott csoszogtak a hóban.
    Én azt hittem olyan emberek lesznek akik már nagyon régóta élnek a vadonban, tulajdonképp már rég meg kellett volna halniuk, de az idő múlásával, plusz egy kis természet feletti segítséggel, patent skillekre tettek szert és nagyon durva kék szemű vadak lettek, akik módszeresen levadásznak mindent ami mozog. Vagy valami hasonló. :))

    Spoiler

    Nem tudom mennyire spoiler a találgatásom, de azért biztosra megyek, hátha valaki ugyan ezt várja és még nem látta az utolsó részt... :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák