Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • V/

    titán

    válasz Oliverda #2158 üzenetére

    Nem csak fiókból fiókba lehet küldeni, volt némi fejlesztés, vannak új szolgáltatásaik, de egy fizetési szolgáltató nem egyenlő a Transferwise-el, mert az nem képes ilyen feladatra.
    Próbáld meg egy webshopban a fizetési lehetőséget biztosítani a TW-vel, amit bárki, bárhonnan igénybe tud venni.
    Az alapértelmezetti dologba nem megyek bele, aki nem tud olvasni, nem ismeri meg az üzleti feltételeket -ráadásul már magyarul is leírva- és megakad az alapértelmezett dolognál, az magára vessen.
    Nekem alapértelmezett az, ha van külső pénzforrás hozzárendelési lehetőség, bankkártya, bankszámla (ahol használható fizetésre) hogy ezek lesznek az alapértelmezettek.
    Ilyen esetben nem azt a beállítást alkalmazom, ami ezek hiánya esetén áll csak rendelkezésre, mert nincs más.
    Akkor nincs sok különbség, mert ráadásul az ingyen dolog van a PayPal-nál is.
    És nem áll vissza (régebben előfordult ilyen technikai hiba, már 2 éve stabil), csak mindig az érvényes kártyára vonatkozik, ha ez változik akkor a funkció az új kártyához (értve ez alatt az új dátum és csc/ccv kód változást is) újból beállítandó.

    Én mindkettőt használom mert eltérő funkcióik vannak, és azokkal a feltételekkel amiket ők megadnak, hiszen nem tudom egy cégbe integrálni az igényeimet, ezért is írtam hogy nem azonosak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák