Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tabris

    csendes tag

    Egy kis segítséget kérnék tőletek.
    Egy régi routeremet (TL-R402M) cseréltem le nemrégiben, erre a routerre (szükség volt a gigabitre a net miatt).
    Alapvetően semmi gond nincs, net, torrent megy gond nélkül, alap beállításokkal is.
    Viszont van egy NASom (NAS-7101), ami rá van kötve az egyik LAN portra. A régi routernél ment, több felhasználóval is. Amióta az új router van, egyszerűen képtelen vagyok elérni kívülről, mint felhasználó. A webes felülettel semmi gond, simán elérem, ahogy a belső hálózatról is. De kintről se böngészővel, se total commander ftp részével nem érem el. Próbáltam ami eszembe jutott: beállítások megváltoztatása routeren és NASon is, felhasználók megosztásának a beállítása a NASon, mindkettőt visszaállítottam alaphelyzetbe, kikapcsoltam az összes biztonsági beállítást, stb.
    Próbáltam neten és fórumokon keresni, de nem sikerült (pontosabban: én nem találtam).
    Ha esetleg itt volt már erről szó, akkor bocsi, itt is próbáltam keresni, itt sem sikerült. (ismét: legalábbis én nem találtam semmit erről :) )
    Én kifogytam az ötletekből.
    Remélem ti tudtok segíteni.

    "Te egy rendes ember vagy, és ez a te problémád"

Új hozzászólás Aktív témák