Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • letix

    aktív tag

    Tiszteletem az Uraknak!

    Akad itt egy érdekes jelenség, hátha valaki találkozott már ilyennel.:

    Kaptam rokontól egy Toshiba Satellite L100-119-es gépet. Helyreállító lemezről frissen húzva, még netet sem látott.

    Bekapcsolás, majd a Toshiba logo szépen megmutatja magát, és nekiáll a masina sípolni, periódikusan pár tized másodperces kihagyásokkal. Ezt mindaddig, amíg 4-5 mp.-ig nyomva nem tartom a kikapcs gombot. Ekkor vagy kikapcsol, vagy abbahagyja a spolást, és szépen feláll az XP.
    Amíg nem nyomok le egy billentyűt sem, csak a tapipadot használom, addig mintha be lenne ragadva a lefele nyíl. ((a kurzor nem mozdul.) Start menüben futtatás fele konvergál, ha fölfele mozgatnám a touchpaddal ráugrik egy pillanatra a menü valamely részére de aztán szépen lerohan ameddig lehet (futtatás). Pl. Start + R után hibátlan, semmi rendellenességet nem mutat, ezután tökéletesen használható a gépezet. Se eventvwr-ben nincs semmi, sem memtest, sem stress test-ben nem instabil, vagy BSOD sem jön elő.

    Annyi még,m hogy Ubuntu 8.04 LTS-alatt nem játszadozik, de ettől függetlenül bekapcsoláskor sípol folyamatosan.

    Van valakinek ötlete? Vagy csak én vagyok ma este fáradt? :)

    Köszönöm.

    udv
    letix

    don't panic! ... http://www.letix.hu - linux parancsok

Új hozzászólás Aktív témák