Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • battisti

    tag

    válasz lantana #434 üzenetére

    Amit Kbali mondott, teljesen jó. Én viszont nem csak a legelső hozzászólást ajánlom, hanem egyáltalán, kezdj el visszafelé olvasni (a túl régi hozzászólások már lehet, hogy nem aktuálisak, de sokszor felteszik ugyanazt a kérdést, az a válasz legalább rögzülni fog). A toshi topik pedig nem hosszú, azt egy az egyben végig lehet nyálazni, és érdemes is.

    Fontos még eldöntened, hogy laptopként (cipelősre, akksiról) akarod-e használni, vagy desktop helyettesítő gyanánt (ha az előbbi, akkor centrino vagy pentium M, legalább 4000 mHa akksi, minél több cellával). 280-300 körül már bőven válogathatsz, mert amiket felsoroltál, ezek minimális igények - ennyi pénzért már tök jó integrált grafkártyát kapsz. Én írtam a sajátomról, lapozz vissza, sztem nem túl jó a kijelzője ilyen célokra, de nekem rá van kötve külső monitorra, szóval az tök mindegy volt.

    Egy másik link, a monitorokhoz is segítség, meg általában az alapfogalmakhoz:
    [link]

    Ha megvan a konkrét típus, guglizz rá, vagy itt a ph-n keress rá, nincs-e típushibája. És csak akkor vásárold meg, ha már nincsenek kétségeid, szánd rá az időt.

    Ha lesznek konkrétabb kérdéseid, nyomjad nyugodtan, de sztem először olvasgass.

    Még eszembe jutott, hogy ha van digifényképeződ vagy videokamerád, egy firewire (IEEE 1394, I-link művésznéven fut még) jól jöhet.

    [Szerkesztve]

    [Szerkesztve]

    batt

Új hozzászólás Aktív témák