Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vukocska

    tag

    válasz ladybug #1638 üzenetére

    Nagyon szép nyuszi lett belőle.

    Nálunk is nagyon megy az alma, alma haja külön (együtt nem eszi meg) külön tálkából az asztalnál eszik (úri nyúl), és nagyon ideges tud lenni, amikor a kajáját félti. Az almahajat együtt ettük, ő az egyik végét rágta, én a másikat ( tudom nem vagyok normális ;] ) , és amikor közel értünk egymáshoz támadó pozíciót vett fel. ez abból állt hogy 2 nagyot dobbantott a hátsó lábával (egy dobbantásról készült fotó is, ami linkelve van valahol a topicban).

    Az almán kívül nagyon szereti még a karalábé levelet, káposztát, sárgarépát, karfiol torzsáját, a hamburgeremből állandóan ki lejmolja a salátát (ha nem adom neki, akkor ha eléri és nem figyelek akkor kilopja).
    Szereti a dinnyét (görög/sárga) valamint szőlőt (ma reggel is azt kapott)
    Lucernát szokott kapni, meg nyúltápot (bár nekem közönséges nyulam van, nem tudom, hogy törpenyuszkó szereti is)

    Folyadékból nagyon szereti a vizet (de nem a bundáján), húsleves levet (erre akkor szokott rá amikor beteg volt, és galamb húsból csináltam neki erőlevest), valamint az alkoholmentes sört is csipázná, ha kapna.

    Édesszájú nyuszim van, szereti a gumimacikat (haribo), babapiskótát, fehér magnumot.

    Külön rágófája nincsen, a kutyák gumicsontjait használja erre, vagy a kutyák farkát. (ekkor szokott kezdődni a pokol, kergetőzés, birkózás formájában)

    Szerintem a nyuszim mottója hogy: Hogyan bosszantsuk a kutyákat.
    Múltkor is fogta, és egy nagy karalábé levéllel a szájában elhelyezkedet Calogero (németjuhász) párnáján. Ezt a tettét a kutya zokon vette, s le akarta kergetni, jól körbe ugatta a nyulat, de az unott pofával, halál nyugodtan evett tovább, mintha a kutya ott sem lett volna. Az akció végére a kutya teljesen kimerült, néha elcsuklott a hangja, még morgott vicsorított kettőt, majd kiment a konyhába inni, és leheveredett kint.

    Jah: És nagyon el van kényesztetve (a kutyák is)
    A kutyáknak pl minden reggel felkarikázom a kutyakolbászt, felkockázom a megkent kenyeret. Múltkor siettem egészbe kapták, és csak néztek rám hogy mi van, de azé megették ;]


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák