Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pomk

    őstag

    válasz westlake #546 üzenetére

    Sniper téma:
    Nagyon bízom benne, hogy az eddigi játékok kempelős hadviseléséből tanulva ezt nagyon ki fogják találni és nem fogják engedni azt, hogy valaki itt is elkezdje ezt. Viszont érdekes, hogy eddig egyik videóban sem esett szó erről, ill. látni sem lehetett sem ilyen jellegű játékost, sem fegyvert.

    Healer téma:
    Egyet értek veled, és pont hasonló megfontolásból fogom én is a healer vonalat erősíteni. Ezen kívül, ha egyedül mész, akkor is hasznos lehet ha tudod magadat gyógyítani.

    Halál:
    Volt egy videó, amiben DZ-ban meghalt valaki. Azt ha jól emlészem DZ határához rakta vissza a játék. Bár az mondjuk PvP zóna, uh ott vszínű más szabályok vannak érvényben. Viszont nekem az lenne logikus egy campaign esetén, hogy ahogy haladsz előre ahhoz, hogy kiiktass egy célpontot, lennének checkpointok. Ha viszont abban gondolkodunk, hogy ez egy teljesen open world játék, akkor attól azért elég idegen a checkpoint fogalma.
    Kíváncsi vagyok hogy fogják ezt megoldani.

    És mentés hogy lesz?
    Bár mivel open world, nekem itt csak az férne be, ha "folyamatos" mentés lenne és nem lehetne visszatölteni ha mondjuk valamit elbaltázol.
    Max amikor kilépsz a játékból, akkor lenne egy mentés hogy legközelebb legyen honnan folytatnod.

    Ill. a másik, ami most merült fel bennem, hogy vajon fast travel lesz?
    Mondjuk Base Of Operation-ról(BOO) elsétálsz, felfedezel, kitakarítasz X helyet, akkor onnan vissza kell majd sétálni, vagy lehet "teleportálni"? Esetleg lesznek járművek, amivel ilyen esetben tudsz utazni? Vagy ha pl. felfejleszted a BOO-t X szintre, és lenne egy speciáls küldetés, amiben vissza kéne szerezned mondjuk egy APC-t, akkor onnantól kezdve azzal lehetne furikázni. :)

    Bétáról lehet már tudni valamit? Egyre türelmetlenebb vagyok. :U
    Egyébként is ma már "mid-january" van. :P

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák