Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Digger

    senior tag

    válasz snowdog #57 üzenetére

    Szerintem meg te nem veszed a lapot! :)
    Lejjebb dicsérted a i-Blue 747A+ típusú tackeredet, amire én írtam, hogy egy teljesen hasonlót sikerült beszereznem. (photoMate 887 Lite) Ugyanattól a gyártótól, szinte ugyanazzal a beltartalommal, csak karcsúbb akkuval, rövidebb üzemidővel, de jóval kisebb méretben és kisebb árban. Úgyhogy ez itt tulajdonképpen off topic, csak tudtommal nincsen neki saját topicja,.

    Szóval ezt már üzemszerűen kell a PC-hez csatlakoztatni, már csak az A-GPS adatok ráküldése és a trackeradatok megszerzése miatt is. Nem vagyok viszont biztos az un. G-mouse funkcióban. Ha jól sejtem ez arra van kitalálva, hogy egy PC-re dugva vezetékes GPS-ként is használható egy megfelelő alkalmazással. Mivel idő hiányában még nem tudtam normálisan beüzemelni, ezért kérdeztem tőled, hogy a belső tárát hogyan, milyen módon tudod elérni.
    A bajom most egyébként csupán az, hogy a W7-re nem akar feltelepülni az usbser.sys. Valószínű, hogy a Windowsom a ludas benne, mert egy másik teljesen hasonló rendszeren meg sikerült.

Új hozzászólás Aktív témák