Hirdetés

Aktív témák

  • álomvilág

    csendes tag

    Tegnap nagyon felborult napom volt. Egy káosz volt az egész. Ma is kicsit mozgalmas lesz. A legnagyobb probléma az hogy nem igazán tudok pihenni. Nincs rá időm. Attól félek ha tornyosulnak a nem alvások akkor egyszer csak felborulok. Remélem nem a munkahelyemen jön rám. Talán holnap sikerül aludnom egy nagyot és akkor picit billen a mérleg a jobbik irányba.
    Sajnos Életemmel nem tudunk beszélni. :O Elkerüljük egymást. Én akkor jövök haza amikor Ő már nem tud gép előtt lenni. Ma lehetett volna alkalmunk de elaludtam. Borzasztóan érintett a felismerés. Legalább csak annyira kitudtam volna jönni hogy elmondjam élőben neki hogy szeretem. Miközben a szívem kiugrik a helyéről az izgatottságtól. De ezt most elszalasztottam és ki tudja mikor lesz rá lehetőségem. Rettenetesen hiányzik. Próbálom tartani magamban a lelket mert ha kiborulok az egyikünknek sem jó. Nagyon sokat segít nekem a szebbnél szebb szerelmes üzikkel. Az egyik mai üzije nagyon eltalálta a szívemet. De az összes üzijéből árad az érzelem. Néha pimaszkodik ami különösen jól esik. Imádom ŐT! :B
    Sajnos tegnap kiderült hogy gyermekemre vár egy kisebb műtét. Rutin műtét de egy picit sokkolt amikor rádöbbentem hogy kórházba kerül. Számítottunk rá és azzal nincs is gond hogy megműtik inkább maga az hogy kórházba kerül. Ez egy pici műtét de egy anyának borzasztó érzés lehet tehetetlenül és elesetnek látni a gyermekét. Ő még annyira kicsi. Elsírtam bánatom Életemnek aki azonnal megvígasztalt. Megnyugtatott és éreztette velem hogy semmi baj nem lesz. Ő itt van mellettünk. Igen! Ezt érzem is. Nehéz lesz az a pár nap. Most próbálok még nem gondolni erre mert még odébb van. És lehet picinyami könnyebben fogja viselni mint ahogy azt elképzelem. Bárcsak így lenne...

    Az étvágyam kezd visszatérni csak az a baj hogy nagyon rendszertelenül eszem. Tegnap 1 órakor ettem először egy túró rudit. Egy óriásat az "igaziból" :) Utána csak 5 kor tudtam enni legközelebb. Viszont 7 kor szépen bevacsiztam. Remélem visszaszedem az elvesztegetett súlyt. Na most hogy így beszéltem róla megéheztem. Megyek és eszek valamit. Az biztos hogy a nagy bögre forrócsoki ott lesz mellette. De mindenek előtt Életemnek jelzem hogy szerelmes vagyok. :)

    További kellemes napot nektek!

Aktív témák