Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aginor

    addikt

    válasz gbors #240 üzenetére

    "Akkor most 4K-s kártya, vagy nem 4K-s kártya?" - ja, ez egy igen jó kérdés és attól tartok, hogy a válasz rá egyéni. Ugyanakkor én inkább gondolok rá "K2"-s kártyaként, mert ott kevesebb kompromisszumot kell kötni, ill a memória konfigurációja is valahogy oda jobban passzol (számomra).
    "csaknem 7 évvel később ugyanahhoz a névleges kategóriához 12GB?" - hát ha így nézzük, akkor valóban érdekes. Érdemes lehet mellé azt is megnézni, hogy mire volt elég akkor 8GB, és mire elég most a 12, mert így kerül ez a két adat kontextusba, túllépve a puszta számokon.
    "hogy műszakilag középkategória, de miután az ára is és a neve is felsőkategóriás" - szerintem ez nem jól látod. A 70-es sorozat elég rég óta inkább csak a középkategória eteje, felső alja, és nem valódi felső kategória (arra ott van az aktuális **80 és **90 sorozat). Az, hogy az ára mennyire felső kategóriás, már más kérdés, de sajnos a mostani piacon, már ez nem igaz. Arról vitatkozhatunk, hogy mennyinek kellene lennie szerinted, vagy szerintem, vagy más szerint, de ha megnézed a többi kártya árát, akkor látható, hogy sajnos most ennyibe fáj egy ilyen jószág. Azon mondjuk kicsit csodálkozom, hogy nem dobtak ki felárért cserében egy 24GB-os modellt is, és akkor mindenki megtalálhatná, amit szeretne. Az már más kérdés, hogy mindig a kistesók vezették az eladási mutatókat azonos családon belül (pl: 960 2gb, 1060 3gb, stb).

    Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

Új hozzászólás Aktív témák