Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Predatorr

    őstag

    válasz carl18 #159 üzenetére

    Na, egy szakértő... :DD téged viccesebb olvasni. :P
    Szart se kapsz többet AMD-től, csak fogyasztást, rt teljesítményben (4k, igazi rt) meg fele a 4080-nak a 6900XTX, tehát legalább féláron kéne adni ahhoz képest, h versenyképes legyen. Mire mész a több VRAM-mal, ha a GPU nem képes használható sebességgel megjeleníteni a nagy felbontású képeket? :N
    Ja, pár idiótánál kigyulladt, akik nem dugták össze rendesen, mert nem fért rá 5cm-es betűkkel, h kattanásig told! US IQ rulez.
    AMD troll profil. :DD
    6900XTX-et akartam venni egyébként. Csak 25 éve foglalkozom VGA-kal, pc építéssel és tuningggal, mostani gépemben egy 4080-nal, mit értek hozzá...😛

    Uuugh: Szerinted mennyire érdekel bárki véleménye, aki évek óta sír a magas VGA árak miatt, és ennyi idő alatt sem volt elég esze összerakni rá a pénzt? :Y Én minden hónapban elkezdek félretenni, illetve folytatom ahogy az aktuális konfig megvan, hogy 3-4 év múlva ne álljak a halálsorra. Nem akartam sokat fizetni, de ha időtálló és megfizethető kártya kell, csak a 4080 van az egész piacon.

    Keldor: ja, a 2.helyezett is versenyképes, hiába ér be 2 kör lemaradással. :) Csak a sugárkövetés ne volna, mert akkor ugye már csak egy alsóbb ligában játszik. Szájbőrpank 30FPS (6900XTX) vs. 60FPS (4080). Persze ki-ki megmagyarázhatja magának, miért nem kell rt, de akkor ugyanott vagyunk, miért veszed meg a rt-es játékot?

    Dr. Akula: én ilyet még nem láttam/hallottam. Mind a 4db csatlakozó hangosan kattant, és éreztem is, ahogy helyükre pattantak. Persze a Pali csúcsgyártó, az olcsóbb utángyártók nem tudom, honnan szerzik be az átalakítót. :U :D Köszönöm ismét a G3D-nek, h meggyőztek, ilyet vegyek.

    Pimba: nekem volt már 7950XT-m is, évekkel ezelőtt is elavultnak számított. :Y

    [ Szerkesztve ]

    "Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

Új hozzászólás Aktív témák