Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gador

    csendes tag

    Pc-hez szerintem jó. De szerintem ár és teljesitmény árányában egy nagy rakás gagyi az egész azokkal a 15 wattos hangszoróival. Még a mély nyomója elfogadható. 35 ezerért !!!??? Hangsúlyozom 35 ezret biztos nem ér .Hát biztos nem vennék ilyet. Szerintem nézz körül az Auchanban és nézd meg a Sony házi mozi erősitőt ez egyik csak 10 ezerrel kerül többe a másik 30-cal. Igaz hangfalak nélkül.De hidd el ég és föld a kettő között a különbség. Ja és 12 kütyüt köthetsz rá nem 4-et.Nincs annyi berendezés amivel ki tudod tömni a Sony-t ha nem STUDIÓD van .Még 25 ezret sem adnék érte. Nekem vagy egy Orion 1x60watt 5x20 wattos aktiv erősitőm PC-hez amit 5 ezerért nem tudtam eladni igy inkább megmaradt a PC-hez és vettem egy Sony 7x100 wattos házimozi erősitő. Hát egy napon nem lehet emileteni a kettőt. De azt se mondja nekem senki hogy a Genius a Sonyra hasonlit. Tehát ugyan olyan mint az Orion ami szintén Made in China mint a Genius persze sokkal olcsóbb. Ja és az Orionra 6 kütyüt lehet kötni.

    [ Szerkesztve ]

    Nem az a tapló aki utolsó pillanatban közli még sem kell, hanem aki még közölni sem képes! Ha megtisztellek egy levéllel illik válaszolni is.

Új hozzászólás Aktív témák