Aktív témák

  • kisgy

    újonc

    hali!

    uj vagyok meg itt, de tetszett a topic, es epp bajlodok... :) :(

    masfel eve elso melohelykent kerultem ide ahol most vagyok, orultem, hogy egyaltalan lett munkam...raadasul olyan amit szeretek is: webes programozas, ill akalomadtan design keszites is. Amikor felvettek, ugye igertek igy juttatast, ugy jutalekot stb...ami ugye nem kerult leirasra (hisz miert is kerult volna, hittem a meggyozo ember szavanak..) azota fonok kitalalt vagy 5 ''prodzsektmenedzselesirendszert'' a juttatasokra....amibol ugye SEMMI nem valosult meg...probaltam vele beszelni, hogy nem ez lett megbeszelve, igeret szepszo, stb...semmi...rizsa, es ennyi... tovabballni azert nemtudok igazan, mert ebben a szakmamban semmi papirom nincs :( A programozasrol ugye vagy papir kene, vagy X ido, hogy megmutassam mit tudok egy esetleges uj helyen. Azt, hogy megmutassam, hogy miket tudok rajzolni..? hat az a ''kinemsz@rjale'' kategoria..amit meg is ertek a tobbi ceg szemszogebol...engem sem erdekel, hogy Kis Sanyi mijen jol tud webdizajnolni (Mindamellett, hogy ezis szubjektiv dolog...)

    Van vmi 5letetek, hogy hogy vegyem ra fonokot, hogy a beigert dolgokat megtartsa? (Az megint mas lenne volna, ha eleve ugy jovok ide, hogy kapsz ennyit, oszt csok, akkor nem szolnek egy szot sem...)

    Eredetileg rep.gep. muszeresz vagyok...ami hat hogyismondjam, kihalt szakma :)) max akkor tudok elhelyezkedni (term. potom penzert) ha az oregek ''kihalnak'', ha addig csodbe nem megy ugye szeretett hazai legitarsasagunk :))

Aktív témák