Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • tototos

    őstag

    válasz jani0625 #5568 üzenetére

    Nekem 14,1-es wsxga+ van. Szerintem nem kicsik a betűk, viszont haverom 15,4-es wsxga+-nál már igen. Nem tudom milyen a régi tp-hez képest nekem ez az első és meg vagyok vele elégedve.

  • evone

    őstag

    válasz jani0625 #5568 üzenetére

    teljesen jo, nehany helyen vannak furcsasagai de ezt eloben kell megnezned. a kijelzo szeleit ha nyomkodod a zsaneroknal ott pattog a muyanag mintha a nyomasra jobban osszepattintanad a ket reszt. a thinkvantage gomboknal a muanyag gagyi. a bal hangszoronal nincsen rendesen odaillesztve a hangszororacs, es a pcmcinal a munyag iszonyat gyenge.

    de ezeket ne ilyen drasztikusan fogd fel, szoval nincs a geppel semmi gond, en nagyon szeretem, ki is probaltam raaltam a csekely 68 kilommal es semmi baja nem lett. :) megbizhato cucc. a kijelzo nekem 1440x900 es teljesen olvashtao es rohadt eles a gep. egyebkent 14"

    ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

  • pampika

    őstag

    válasz jani0625 #5568 üzenetére

    Én kb. 1,5 hónapja használom, 14" wide kijelzővel. Előtte volt T41 is.
    Fentebb is írták pár dolgot a különbségekre, amit nagyjából én is tapasztaltam. A picimaci feletti műanyag tényleg elég vékonyka, meg a thinkvantage, hangerő gombok körülötti műanyag betét mintha nem lenne teljesen sík :F
    Viszont a bill. az maradt tökéletes és végülis a TP érzés megvan :))
    Új gépnél nálam szempont volt a wide (és matt) kijelző és nem is csalódtam benne. Egy 12"-os HP-ról váltottam erre közvetlenül és azért kényelmesebb ezt használni.
    Ami kicsit zavaró, hogy az akksi hátrafele kilóg, de szokható. Csak abban nem vagyok biztos, hogy táskába rakva merjem-e az akksira állítani, nem-e valahol megfeszül egy rossz elhelyezés miatt, etc. Szóval táskában ált. akksi nélkül utazik. Ami egy kicsit hiányzik a HP-ból, az az akksi alján egy kis gomb, ami a töltöttség függvényében jelzi 4 leddel, hogy hogy áll energia-ügyileg.

    De én nyugodt szívvel merem ajánlani.

    Meg még a különbség az IBM logo. Ami szvsz minőségben semmit se változtat (egyesek tévhitével ellentétben), csak egyszerűen nekem nagyon tetszett az a logo. Sztem nagyon illet a gép kinézetéhez :)

Aktív témák