Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Apollyon

    Korrektor

    válasz salapp #981 üzenetére

    Pedig az élők egymás elleni küzdelme eléggé reálisan mutatja be, hogy mi lenne ha tényleg eljönne egy hasonló világvége.
    Itt már megtesznek olyat az emberek amit a rendes, normális világban nem tennének meg, mert börtön lenne a vége, vagy mert kirekeszt a társadalom, de ott zombie apocalypse-ban nincs már társadalom. Mindenki magának van, magáért felel illetve a csoportjáért, és a túlélésért bizony önzőnek is kell lenni. Erre remek példa lesz majd a Governor, meg később ha lesz, a kannibálok.

    #1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

  • Kassadin

    addikt

    válasz salapp #981 üzenetére

    A picsogáson kívül sok mindent még nem csinált, az tény.

    Értem, hogy mutatni kell a csoportban levő feszültséget, csak azért remélem, hogy a harmadik részben nem erre fognak csak és kizárólagosan fókuszálni, mert már most is megismerte majdnem mindegyik karaktert a néző, így ennyi elég is lenne. :DDD

    Amúgy ez, hogy nem tudom hányszor majdnem megöletik magukat teljesen feleslegesen, baromira nem reális, na mindegy. Legalábbis épp ésszel nem tudom felfogni, miért kell kísérteni egyeseknek a szerencséjét.

    SPOILER

    Például amikor kiakarják rakni azt a hülye gyereket(Randall) valami biztonságos helyre.... Vagy amikor Dale sétálgat(!) az éjszaka kellős közepén egyedül a farmtól baromira messze, ugye ilyen világvége helyzetben alapnak kellene lennie, hogy minimum mindenhova ketten mentek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák