Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • G@bi90MR

    aktív tag

    Sziasztok!
    Rövid idő alatt letudtam a sorozatot, hát mit ne mondjak, az egyik legjobb, amit valaha láttam! :R Hatalmasat ütött, minden a helyén volt, nem volt elhúzva, egyszerűen tökéletes úgy ahogy van.
    A szereplők mesterien összeválogatottak és ahogy előadták az egészet... :R
    Érdekel ez a téma, sajnos a Shield-nek vége, hozzáfogok a The Wire - Drót sorozathoz, imdb-n 9,7 14k szavazattal. Szintén ilyesmit boncolgat, mint a Shield.
    Imdb-n néztem, csak 108-an adtak voksot hozzá?

    SPOILER
    Mindenkit bírtam a sorozatban, Shaneben nagyot csalódtam, a végére meg is utáltam, Viccel is valami ilyesmi a helyzet, de őt mégis kedveli az ember. Lem kinyírása durva volt, bírtam a karakterét, Ronnie szintén jó arc volt. Ő szívta a legnagyobbat.
    Kavanough karaktere úgy ahogy van ellenszenves volt, Acevedaval együtt, a menyétképű informátorcsart legszívesebben felgyújtottam volna. :DDD Dutch a tipikus öntelt okoska, de jól állt neki. Willings. :DDD A kis fiatal rendőrcsaj nagyon jól nézett ki, a belsős picsa se volt rossz.
    SP OFF

    A hivatalos oldalon a videók nem elérhetők Mo.-n. :((( Utálom az ilyet, sajnos egyre gyakrabban találkozok az only us dologgal...

    mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

Új hozzászólás Aktív témák