Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kwzatz

    őstag

    válasz Dvix #438 üzenetére

    "Esküszöm én jobban örülök ennek meg a mémeknek amit ez a játék kitermelt mert egyszerűen sírok a nevetéstől! "
    A reddites Last of Us 2 topic zseniális, gyakorlatilag csak mémekkel van tele, rengeteget röhögtem rajta. Kísértetiesen hasonlít arra, ami a Game of Thrones 8. évad kapcsán ment. :D

    wesder: Teljesen logikátlan a történet, nem ez az egyetlen hiba. Redditen sokan leírták ezeket és gyakorlatilag egyetlen ilyen topicindítóra sem érkezett ellenérv, csak egyetértés, ami elég beszédes. Ellie elvileg rengeteg embert öl meg, köztük terhes nőt is például, de Abby-t, aki megöli/megnyomorítja több barátját, őt nem. Úgy látom, hogy SkillUp review-ja volt az egyetlen igazán őszinte, aki kiemelte a hibákat és elmondta, hogy miért nem szerette a játékot. Ennyit a reviewerekről, nagy oldalakról. Megértem, ha tetszett sokaknak, van aki könnyen félre tudja tenni a logikát, elvárásokat azzal kapcsolatban, hogy van megírva egy történet, de az, hogy a kritikák 90%-a szerint ez egy 10/10-es játék, sokat elmond a dolgok állásáról. (nem azt mondom, hogy le vannak fizetve, inkább azt, amit már a 375-ös kommentben is írtam)

Új hozzászólás Aktív témák