Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S e t h

    nagyúr

    válasz Jorus #6767 üzenetére

    Ezen már én is kattogtam.Én vagyok a mágusok kasztjának vezetője, erre ott görnyedek az Arch-Mage robe-ban az üllő felett plusz még kardokat is élezek, bőröket készítek ki.Régi rpg fanként ez kissé frusztrál engem, még azzal sem könnyű azonosulni, mágusként a bérgyilkos céh küldetéseinek álljak neki.
    Az sem volt gyenge, amikor egy harcosnővel verekedtem egy kocsmában, amolyan ki a keményebb "legény' a gáton alapon és bizony majdnem hoppon maradtam, de elképzeltem amint a mágus céh feje kocsmai verekedésbe bonyolódik ki ha én nem alapon. :)
    Oké, a jellembeli eltérések kijönnek,ki így játszik, ki meg úgy, de nekem ezek vegyes kasztú harcos-mágus-alkimista-kovács-tolvajok furák maradnak. :)

    This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

  • Kareszovics

    addikt

    válasz Jorus #6767 üzenetére

    "Apropó, már várom azt az RPG-t, ahol az XP-kben visszaköszön a karakter jellemének megfelelő viselkedés is. Például ha varázsló vagy és egy húsklopfolóval kiherélsz egy troll-t, akkor csak negyedannyi XP-t kapsz érte, mintha egy tűzlabdával intézed el."

    Ilyen tudod mikor volt utoljára: a jó öreg papíros M.A.G.U.S. szerepjáték idejében olyan 1993-94 körül. És akkor nem egy program mondta meg, hogy kasztodnak megfelelően hajtottál-e végre egy feladatot, hanem a jó öreg Kalandmester. :K És ha tolvajként pallossal öltél volna (ami józan ész mellett kivitelezhetetlen lett volna, hacsak nem voltál akkora barom, hogy képzettségpontot áldozz rá :D ), akkor jött volna, hogy "ülj le egyes"... és ha szerencséd volt kaptál volna 2 TP-t, miközben 101 kellett a LV2-höz. :DDD

    Istenem régi szép idők... :B :O

    [ Szerkesztve ]

    http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

Új hozzászólás Aktív témák