Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elims

    veterán

    válasz CJ4567 #21921 üzenetére

    Úgy pròbàlom.Minél több dolog meg minél nagyobb értéke legyen.
    De elég lassan megy a téma.. :-/
    Sok pénzembe fog ez kerülni. :-//

    Karak: "Én azt javaslom, hogy így az elején gyűjtögesd az iron ingot-ot és mellé leather strip-et, és kezdj el tőröket gyártani."

    Ahha. Na ràpròbàlok erre. Köszi!

    "Ha a pickpocket szinted legalább 50-es, akkor van perk, amivel 100-zal nő a teherbírásod..."

    Ez (is) hihetetlen hasznos íràs!! :-) Köszi szépen!!
    Tegnap rosszul írtam,a pickpocket-em nem 26-28 volt hanem 33.Most tettem még rà pàrat így lett 38körüli.50-ig nem àllok meg.

    Fegyvereket bűvölni csak ott fent lehet whiterun-ban ahol szét is tudom szedni a fegyvereket?(a varàzslatuk miatt)
    Riverwood-ban nincs ilyesmi? Mondjuk nem nagy gond,mert màr megvan a fast travel. ;-))

    Màr nem sokàig "pròbababàzok".. 59-es az archery,60-ig felviszem és megyek tovàbb a főszàllal.

    Ma kijöttem a "pròbababàtòl" (Delphine) és az ùton jött 3 figura.Thug.
    Bàrmerre mentem követtek,a közelembe érve pedig annyit mondtak,hogy most megtanulom a leckét vagy vmi ilyesmi,majd betàmadtak.
    Kemények voltak,de lenyomtak őket,kaszàltam kemény kb.1000-1500aranyat.
    Mit akarhattak?Miért jöhettek be a vàrosba ràmtàmadni?Megpròbàlam őket a whiterun guard felé is elvinni,de a katona is elszaladt. :-o
    A sok lopàs miatt jöhettek? (Amikor bal oldalon kiírta egy lopàs utàn,hogy "x bounty...whiterun" rögtön ùjratöltöttem.Szòval egyszer sem buktam le.)
    Delphine-től is elloptam majdnem mindenét. (A szàlloda kulcsot meg egy fàklyàt hagytam nàla)
    Vagy a közeli bànya miatt jöhettek?Ott kinyitottam vmi nagy làdàt amiben volt egy fehér daràzsfészek szerű vmi és amikor elraktam egy női hang mondott vmit. ?

Új hozzászólás Aktív témák