Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • granini

    őstag

    válasz Janusz001 #26788 üzenetére

    Mi pontosan ezt csináltuk még tavaly ősszel-télen.. (csak mi PC-n húzuk be összes kieggel vmi 3-4 euróért)

    Hát nézd, bizonyos szempontból (hangulat leginkább) a Div1 még szerethetőbb is mint a 2, nyilván meg kell szoknod hogy kissé fapados (UI/UX, menü, fegyver hangok szarabbak sokkal, kezelés, mozgás adott esetben nehézkesebb - az egész kicsit nehezen átláthatóbb a Div2 után)..érezni fogod hogy kezelőfelületben, kinézetben Div2 rengeteget fejlődött az elődhöz képest..

    Cserébe a Div1 (nálunk) atomstabil volt, nulla durva bug, nulla crash.. oké sokéves game tehát volt idejük fixelni.. Viszont a téli nyújork szerintem nagyon hangulatos, a Natural Lightning grafika beállítással meglepően szép még mindig.

    Ha csak a sztorira mész akkor élvezni fogod, de készülj fel hogy nehéz, pláne egyedül.. amíg eljutsz level 30-ig a sztoriban, meg amíg nincs rendes geared azé el lehet feküdni..
    A main mission-ök meg a side mission-ök szerintem elég jók..

    Mi egyébként nem álltunk meg itt, mert annyira nemvótsemmigame, és annyira bejött a Div1 feeling hogy végül elkezdtünk fejlődni, DZ-zni, célirányosan Global Event alatt geart farmolni.. a Build rendszere is sokkal egyszerűbb Div1-nek, nincsenek brandek és valójában 6db-os zöld (mappás / classified) szettben érdemes zúzni.

    A skillek is jobban működnek.. pl egy támogató healer build, ha jól ki van pattintva az tényleg kihealel 3 dps karakter egy legendary mission alatt.

    Maga a térkép kevésbé "genyó" tehát kevesebb a random mob, kevésbé agresszívek mint a Div2-ben, és pl nincs Control Point (így aztán elfoglalni se lehet őket) ami szerintem egy elég jó activity amúgy.. az hiányzott belőle..

    Viszont ha mégis továbbmész az endgame content felé akkor bizonyos játékmódok (Incursion, Survival, Rözisztansz :DDD ) viszont jópofák. De ezek kb mind leginkább 4-es csapatban jók, szólóban kb felejtős.

    Remélem meghoztam a kedved.. :R

    <CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Új hozzászólás Aktív témák