Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #75376384

    törölt tag

    válasz bizoonik #6488 üzenetére

    Erről már sok helyen olvastam de én személy szerint eddig egy helyen tapasztaltam ezt. A fehér ház alatti cp, ami elhelyezkedése miatt kiugróan rossz.
    Máshol simán elkerülhetők az általad leírt gondok. Mind roaming mind támadás közben helyezkedni kell. A mobok se vesznek észre olyan könnyen, amikor elfutunk mellettük.
    Olyan valóban van, hogy cp támadás közben elindít egy elit járőrt, de ez is kezelhető. Le kell őket lőni. :D
    Ez a “mindig jön szembe valami” se annyira nagy probléma csak az emberek felnagyítják. Szerintem a játék közel se annyira nehéz, mint az első rész. Jönni fog még egy wt5 és jó pár új szett. A játékosok mégis nyafognak, hogy nem megy és nehéz. Ez pedig meg fogja ölni a játékot, ahogy az első részt is unalomba fullasztotta a végére. Holott ha sokan rászánnának kis időt és átgondolnák a játékstílusukat és úgy raknák össze a használt felszerelést a játék is jobban menne. Persze egyszerűbb felmenni reddit-re és sírni minden miatt.
    Nem beszélve arról, hogy képtelenek elfogadni sokan. Nem lesz minden szir-szar build jó nehezebb szinteken.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák