Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fecdzo

    senior tag

    válasz amargo #5131 üzenetére

    Jol csinalod! Alapos es figyelmes vagy, ennek meglesz az eredmenye, csak igy tovabb!

    Kerdesedre valaszolva en mar regen fuggo vagyok :) es bizton jelentem, hogy megerte! Sok minden masra is megtanit a tozsde, nem csak penz keresesre!En mindig kinosan ugyeltem arra, hogy ne menjen a csalad vagy epp egeszseg rovasara. Igen, neha meg mindig stresszelek, de megtanit arra is hogy ezt hogy kezeld. Igazabol a parom tudna errol meselni a leghitelesebben.

    Arra is megtanit (ha kitarto vagy), hogy soha nem adod fel es mindig nyilt vagy az ujdonsagra. A piac mindig megtanit valamire, valami ujra, amivel eddig meg nem talalkoztal. Es ha eltudod gorditeni az uj akadalyokat, akkor egy picit megint bolcsebb leszel es akar a sajat eleteden is javithatsz vele. Csak ehhez az kell, hogy rettentoen ovatos legyel es mindig a kockazat felol kozelits (tedd fel a kerdest, hogy mi a legrosszabb szenario es mit tennek ha uj DD csucsot utnek pl.). En igy tettem es ezert eltem tul azt az idoszakot (2 ev) amikor az emberek 95%-a bukoval kiszall. Es most mar lassan 7 ev utan visszatekintve eleg hosszu utat tettem meg, de buszke vagyok ra!

    fulekitrading.wordpress.com

Új hozzászólás Aktív témák