Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LML

    tag

    Sziasztok!

    Adott egy TCL 50ep640 TV.
    A legújabb szofttal vásároltam, ami V8-R851T02-LF1V179.008029.

    Horizon GO futna rajta kizárólag, ami 5 másodperc után megakasztja a képet. Hang fut tovább, az alk nem fagy le, mert tudok orientációt, műsort stb-t váltani. 3 buildet kipróbáltam, mindegyik csinálja. Előzeteseket tudok vele nézni, de az "éles" adás nem megy. Egy szobával odébb egy Sony Androidos TV-n tökéletesen fut, tehát csak a TCL TV szoftvere maradt mint hibaforrás.

    Próbáltam orosz, olasz,ausztrál fórumról összeszedni más szoftvert, de semmit nem találtam amit fel tudtam volna rakni a TV-re (2 pendrive, minden usb slot, szoftverből és bootloaderből, ) mindenhonnan az az üzenet hogy nem talál a TV-vel kompatibilis elérhető szoftvert.

    Kérdés: Tudtok-e elérhető olyan szoftvert linkelni amivel tudok próbálkozni (régebbi és újabb egyaránt érdekes lehet). A TV soha semmi másra nem lesz használva mint a horizon go futtatása (esetleg netflix, hbo go) tehát nem érdekel ha a szoftver miatt nem fog menni a tv tuner, vagy a médialejátszás stb.

    Van értelme szenvednem vele, vagy vegyek inkább egy boxot és ne kínlódjak tovább. (bár akkor teljesen feleslegesen vettem androidos tv-t)

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák