Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    És a még két nagy Sesonic a kedves konzíliumnak. No ezek minden tekintetben brutálisak voltak. Az egyik 500-as, a másik 600-as.

    1. képek az 500-as Bővebben: link, és a 600-as Bővebben: link - tök egyforma elrendezés, csak a nagy kondi teljesítménye más. A 430-as lerendezése is ilyesmi, de vannak eltérések. A bordák brutálisak, hatalmas hőleadó felületük van.
    2. kép Bővebben: link - a 600-as bemeneti oldala. Mondhatni szokásos Seasonic felállás. Agyonkerestem a vezérlő IC-t de elsőre semmit sem találtam, végül talán megtaláltam. A baloldali tekercs mögött van egy rézburok, benne egy kis NYÁK.
    3. kép Bővebben: link - az 500-as NYÁK-ja kikandikál a burkolat alól. Szerintetek itt lehet a vezérlő, vagy valahol a túloldalon belül lehet szem elől elrejtve?
    4. kép Bővebben: link - készenléti táp környéke a 600-asból. A jobbra alul látható NEC feliratú 4-lábas alatt van még két ugyanolyan. A kép közepén az az IC lehet a ventivezérlő?
    5. kép Bővebben: link - kimeneti oldal a 600-asban, jobbra a venticsatlakozó.
    6. kép Bővebben: link - középen egy kondenzátor, balra pedig egy IC üres nelye. A kihagyott kondi mögött látható a termoszenzor fémdobozkája; rá van csavarozva a bordára.
    7. képek a két táp kimeneti oldalán az eltérő kondenzátorok: 500-as Bővebben: link, 600-as Bővebben: link

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák