Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz Borify Péter #517 üzenetére

    nem válaszoltál... miért váltogatod az avatar-okat folyamatosan?

    <- ez szerintem illett hozzád (kép alapján) :)

    amúgy az önpusztítás nem jó semmire... exemmel elmondom mi volt az eset: 3.5évig voltunk együtt... ebből 1.5évet együtt is laktunk... a munkahelyén összejött a biztonsági őrrel a végén és egy számító, lehúzós rohadt ribanc lett... (bocs a kifejezésért, de ez tényleg így volt...) eléggé megviselt pár hétig a dolog... a tudat, hogy melózok és ő hiába nem ismeri be, de azzal a figurával kavar... elég jó volt így melózni... pluszban akkor szoktam le épp a cigiről és tombolt az adrenalin a fejemben... na, amikor felvállalta, hogy tényleg együtt vannak és haza sem járt, akkor kezdtem el gyorsan lakást keresni... (munkahely miatt a városban kellett maradnom mindenképp... a lakás meg az anyjáé volt, ahol laktunk, csak elég sokat fizettem a rezsibe, így jogosnak éreztem, hogy maradjak, mert a munkába járást máshogy nem tudtam volna megoldani...) a lakás intézésével elég jól lefoglaltam magam és napok alatt túltettem magam az egészen... tényleg 1-2 nap alatt elintéztem magamban a dolgot... nagyon sz@r volt, mert nem is akartam túllépni, de tiszta fejjel végiggondolva: miért emésszem magam, ha valaki ilyen szemét volt? volt pár nap, amikor meló után az átlag vacsorám 5-6sör+fél üveg vodka volt... de ez lecsengett pár nap alatt... ahogy meg továbbléptem, elég gyorsan megismerkedtem menyasszonyommal és 1-2hét után költöztünk össze... lassan 1.5éve együtt vagyunk és sokkal jobban érzem magam, mint előtte... örülök neki nagyon, hogy így alakult... mellesleg asszonynak kb 1hónapja írt exem iwiwen (holott nem is ismeri) és le akart járatni teljesen: hogy milyen szemét voltam, meg őt is meg előző barátnőimet mennyiszer megcsaltam meg milyen rossz velem együttélni, blabla... jót röhögtünk rajta... szánalmas az a nő... szerintem azért írt, mert boldogtalan...

    a legjobb gyógymód szerintem nem a pszichológus, hanem ha te magad találod meg a megoldást... a pszichológus csak az utat mutatja meg amúgy is, neked kell rajta elindulni... de ha magadtól rájössz, az lenne a legjobb... volt ilyen mondás, hogy akkor lehet igazán boldog az ember, ha mindentől el tud vonatkoztatni és kapcsolat nélkül, saját magával harmóniában tud együttélni :) ha ilyen szemét volt veled az ex, tegyél rá magasról... lépj túl rajta és csinálj olyan dolgokat, amiket szeretsz és amikben jó vagy... ha ilyeneket csinálsz, jönnek majd a sikerélmények és emberileg is jobban fogod magad érezni... aztán majd jön másik kapcsolat... nem kell aggódnod... jól is nézel ki... csak az önbizalomhiányt kell kezelned... ahogy többen is mondták...

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák